Paykasa Alışveriş Kartı

Paykasa

Paykasa sorularına yanıt arıyorsanız doğru adrese geldiniz. En kolay anlaşılacak ve en basit şekli ile bu kart aslında bir ön ödeme sistemidir. Tıpkı kredi kartlarınızda olduğu gibi bu kartta on altı haneden olunan bir kart numarasına sahiptir. Tıpkı kredi kartınızla yaptığınız gibi bu kart ile de internetten alışveriş yapabilirsiniz. Fakat bu kartların kredi farklarından iki farkı vardır. Bunlardan birincisi bu kartların tek kullanımlık olması diğeri ise önceden ödemeli olmasıdır. Paykasa kart ile kişisel bilgileriniz kesinlikle gizlenmektedir. Sizde bu kart sahibi olarak internet üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız hemen sitemizden ucuz en uygun fiyatlarla ucuz paykasa kart sahibi olabilirsiniz.

paykasa

Paykasa Alışveriş Kartı

Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ve limitini kendinizin belirleyebileceği bir karta sahip olmak için paykasa kart hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu kart oluşturarak ön ödeme yapabilirsiniz. Ön ödemeyi yaptıktan sonra kartınıza ödeme yaptığınız kadar limit tanımlanır. Tanımlanan limit ile alışverişe başlayabilirsiniz. 3D ödeme paneli olan birçok sitede bu kart bilgileri ile ödeme yapmak mümkündür. Kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik şifresi bilgileri girilerek ödeme gerçekleşir. Kart bilgilerinin çalınmaması için de tercihiniz bu olmalıdır. Oldukça güvenilir olan ve asla güvensiz olan kişilerin eline bilgilerinizin geçmeyeceğinden emin olabileceğiniz karttır. Alışveriş kartınızı oluşturmak da oldukça basittir. Hemen alışveriş kartı sahibi olmak isterseniz firmamızdan bu kartı oluşturabilirsiniz. Personellerimiz sizi en uygun şekilde yönlendirip kartınızın oluşmasında yardımcı olacaklardır.

Paykasa Kartı

İnternet üzerinden yapacağınız güvenli alışverişler için artık hizmetinizde paykasa kart var. Bu kart sayesinde internet üzerinden yapacağınız alışverişler artık çok daha güvenli. Çünkü bu kart sayesinde size annenizin bekarlık soy ismi, babanızın isminin üçüncü ve beşinci harfi gibi gayet meşakkatli ve uzun, bezdiren sorular sormuyor. Bu kartlar sadece internet alışverişi için üretilen ve geliştirilen bir ön ödemeli sistemdir. Bu kartlar sayesinde güvenli bir alışveriş yaparak kişisel bilgilerinizi de hiçbir site ile paylaşmayacaksınız. Bu kart ayrıca tek kullanımlık olma özelliği ile de birçok insan tarafından güvenilirlik konusunda tam not almıştır. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişler için hemen sitemizi ziyaret ederek sizde en uygun kart fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.